Richard Nedvěd

Kouzelník Richard Nedvěd zatím jako jediný v ČR předvádí americký styl humoru zvaný STAND UP COMEDY. Jedná se o propojení kouzel, zábavy a gagů. Vystoupení je založeno převážně na interakci s divákem. Poprvé tento nový druh magie představil Richard Nedvěd divákům v pořadech NA STOJÁKA…

Cílem vystoupení je pobavit diváky, nikoliv je urazit nebo zesměšnit. Jediný, z koho si kouzelník Richard Nedvěd dělá legraci, je on sám. Pro tento druh vystoupení doporučujeme jeviště.

Doporučená délka vystoupení: cca 20 – 23 minut (po dohodě lze na přání klienta do vystoupení zakomponovat prezentaci výrobku či služby).

ONE MAN SHOW je nový komponovaný pořad Richarda Nedvěda, v němž vystupuje jako kouzelník, humorista, trapnomág, iluzionista a klavírista. Kouzelnické a iluzionistické triky, v nichž Richard dosáhl bezmála dokonalosti, jsou v tomto pořadu propojeny s mluveným slovem (humorné příběhy, vtipy) a krátkými hudebními a písňovými výstupy.

Komorní pojetí tohoto vystoupení vyžaduje divadelní prostředí.
Délka pořadu: 61 minut (bez přestávky).

MIKROMAGIE: tento velmi oblíbený druh kouzel si v současné době nachází stále více příznivců. Jedná se o bezprostřední vystoupení, kdy kouzelník předvádí své umění bezprostředně před zraky diváků nebo přímo u jejich stolu. Po celou dobu diváci spolupracují s kouzelníkem.

U mikromagie platí pravidlo, že „ruka musí být vždy rychlejší než oko“. Kouzla se předvádí většinou s kartami, mincemi, bankovkami, ale i s předměty denní potřeby, které diváci u sebe mají. Nikde není psáno, kolik diváků musí při tomto druhu vystoupení být. Nicméně platí, že čím více stolů, tím déle kouzelníkovi trvá, než obejde všechny klienty a pobaví je svými kouzly. Jelikož jde při mikromagii zejména o interakci s divákem samotným, vše je uvolněné a příjemné. Mikromagie je vhodná zejména na firemních akcích jako doplněk zábavy, při rautech či jiných společenských akcích.

Doporučená délka vystoupení: dle počtu diváků 30 – 90 minut.